Docenten

Docententeam

Alle docenten van de MBO Theaterschool zijn naast hun docentschap actief in de theaterwereld, bijvoorbeeld als acteur, licht-, kostuum- of decorontwerper. Ook worden er elk cursusjaar vakken begeleid door gastdocenten met veel praktijkervaring. Neem alvast een kijkje bij de opleiding van je keuze voor een eerste kennismaking met je toekomstige docenten van de opleidingen Acteur (Artiest), Theatervormgever (Mediavormgever Art & Design), Theatertechniek (Podium – evenementtechnicus licht/geluid of Excellentiejaar Technische Productie) en Producent (Eventproducer).  

Docenten Acteur

  • Agnes Philipsen – beweging/dans
  • Alexander de Vree – hoofddocent
  • Anne van de Wetering – theateroriëntatie
  • Cormac Burmania – spel
  • Erwin Dörr – beweging
  • Fabian Jansen – spel
  • Hayo de Kruijff – camera acteren
  • Hella van der Eerden – Nederlands
  • Jacqueline Boot – spel en SLB coach
  • Jiska de Wit – spel
  • Jolanda Kuipers – teamwork en interne begeleiding
  • Jordi Dik – beweging/dans
  • Justine Bots – stem
  • Leonie van Essen – beweging/dans
  • Lieke Rosa Altink – spel
  • Lisa Kraak – zang
  • Maarten Hopman – zang
  • Marijke Lips – kerndocent beweging/dans en SLB coach
  • Mark de Groot – rekenvaardigheid
  • Martine van Leengoed – beweging/dans
  • Milou Brockhus – theateroriëntatie, tekstschrijven
  • Nasja Covers – tekstschrijven
  • Olaf Pieters – spel
  • Patrick Maijer – Engels
  • Peer van den Berg – spel
  • Ragnhild Rikkelman – spel
  • Robert Baarda – spel
  • Roxane Hofman – kerndocent zang/stem en SLB coach
  • Sacha van der Mast – spel

Regisseurs

  • Jiska de Wit en Michiel Bijmans – regie voorstelling Tekst (Tiresias)
  • Peer van de Berg – regie voorstelling Theatermaken (Ik ben de toekomst)

Gastdocenten

  • Lieke-Rosa Altink – spel
  • Joey Schrauwen – spel
  • Freek den Hartogh – spel
  • Michiel Bijmans – spel
  • Nazanin Taheri – spel
  • Gregory Caers – spel
  • Thijs Maas – spel
  • Lynn Schutter – spel
  • Romano Hayes – spel/theatermaken
  • Paul van der Laan – spel/theatermaken/schrijven
  • Nina van Koppen – filosofie
  • Matthew de Cuyper – dans
  • Yanira Gefferie – dans

 

Docenten Technicus

  • Hoofddocent Technicus – Maarten Besseling
  • Licht en LX Free – Michiel Struijk/Rien Jansen
  • Geluid – Robert Deelder/Maarten Besseling
  • Ableton en audio design – Rogier L’Honoré Naber
  • Beeldtechniek – Anouk Wouters
  • Podiumtechniek – Rien Jansen
  • Stagemanagement – Fabian Gunzel
  • QLAB en Capture – Tom Stiegelis
  • Streaming (video) – Aleksandar Obradović
  • Materiaal en gereedschap – David van der Wees
  • Studieloopbaanbegeleiding – Maarten Besseling/Rien Jansen
  • Nederlands – Roeland Bol/Hella van der Eerden
  • Engels – Patrick Maijer
  • Rekenvaardigheid – Mark de Groot
  • Teamwork – Jolanda Kuipers
  • Loopbaan en burgerschap – Romy Rock/Bram Verhoef
  • Keuzedeel HBO en Ondernemerschap – Rogier L’Honoré Naber
  • Keuzedeel Gezond werken – Marijke Lips/Jordy Dik

Docenten Vormgever

  • Alexander de Vree – theatermaken
  • Caja Labordus – grime
  • David van der Wees – materiaal en gereedschap en decortechniek
  • Dorine van IJsseldijk – kostuum/ begeleiding ontwerpen bij producties/ SLC
  • Dirk Sonneveld – maquettechniek en digitale werkvormen (sketch up)
  • Emma van Beek – crossmediale communicatie
  • Esther Viersen – hoofddocent / decor/ begeleiding ontwerpen bij producties/ SLB
  • Esther Namysl-van der Wees – kostuum
  • Hella van der Eerden – Nederlands
  • Inge Raadgever – kunstgeschiedenis
  • Jelle van der Holst – lichtdocent
  • Maarten Besseling – stagemanagament
  • Marguerite de Geus – 2D technieken
  • Mark de Groot – rekenvaardigheid
  • Milou Brockhus – theateroriëntatie
  • Patrick Maijer – Engels
  • Saskia Meulendijks – portfolio & ontwerpen
  • Tessel Schmidt – video

Regisseurs

  • Jiska de Wit en Michiel Bijmans – regie voorstelling Tekst (Tiresias)
  • Peer van de Berg – regie voorstelling Theatermaken (Ik ben de toekomst)

Gastdocenten

  • Arthur Vriens – grime
  • Marsha Agersbeek – decoratietechnieken
  • Marina van der Heiden – ontwerpen en materiaalonderzoek

Medewerkersteam de MBO Theaterschool

Debbie van Dishoeck – adjunct-directeur
Nadia van Vuuren – programmamaker
Laura Holleman – productieleider
Milou Adjanga – stagecoördinator
Astrid Heijdra – medewerker examinering
Lisa Perquin – medewerker administratie
Maricha Biswane – medewerker administratie
Romana van der Zwan – medewerker roosters, planningen en PR