Docenten

Docententeam

Alle docenten van de MBO Theaterschool zijn naast hun docentschap actief in de theaterwereld, bijvoorbeeld als acteur, licht-, kostuum- of decorontwerper. Ook worden er elk cursusjaar vakken begeleid door gastdocenten met veel praktijkervaring. Neem alvast een kijkje bij de opleiding van je keuze voor een eerste kennismaking met je toekomstige docenten van de opleidingen Artiest (Drama & Musical), Theatervormgever (Mediavormgever Art & Design) en Theatertechniek (Podium – evenementtechnicus, Podium & Rigging).  

Docenten Artiest

  • Agnes Philipsen – beweging/dans
  • Alexander de Vree – hoofddocent
  • Chris Hecker – teamwork, zorg coördinaat
  • Cormac Burmania – spel
  • Erwin Dörr – beweging
  • Hayo de Kruijff – camera acteren
  • Hella van der Eerden – Nederlands
  • Jacqueline Boot – spel en SLC
  • Jacqueline Janssen – zang/stem en SLC
  • Jiska de Wit – spel en SLC
  • Jordi Dik – beweging/dans
  • Justine Bots – stem
  • Leonie van Essen – beweging/dans
  • Maaike Schep- beweging/dans
  • Marijke Lips – kerndocent beweging/dans en SLC
  • Martine van Leengoed-  beweging/dans
  • Milou Brockhus – theateroriëntatie, tekstschrijven
  • Mitchell Havelaar – camera acteren
  • Olaf Pieters – spel
  • Patrick Maijer – Engels
  • Peer van den Berg-  spel en SLC
  • Puck van Dijk – filosofie
  • Ragnhild Rikkelman – spel
  • Robert Baarda – spel em trainingsacteren
  • Roxane Hofman – kerndocent zang/stem
  • Roy Schrauwen – rekenvaardigheid

Gasten/regisseurs studieloopbaan coaches (SLC)

  • Peter Eversteijn – regie voorstelling Tekst
  • Peer van de Berg – regie voorstelling Maken
  • Milone Reigman – regie Engelstalige voorstelling
  • Gabby Bakker – spel, regie muziektheatervoorstelling excellentiejaar
  • Wieke ten Cate – regie eindexamenvoorstelling

Docenten Vormgever

  • Alexander de Vree – theatermaken
  • Anne Marie Fok – tekenen en schilderen/ begeleiding ontwerpen bij producties
  • Caja Labordus – grime
  • Chris Hecker – teamwork
  • David van der Wees – materiaal en gereedschap en decortechniek
  • Dorine van IJsseldijk – kostuum/ begeleiding ontwerpen bij producties/ SLC
  • Dirk Sonneveld – digitale werkvormen (sketch up)
  • Esther Viersen – hoofddocent / decor/ begeleiding ontwerpen bij producties/ SLB
  • Esther Namysl-van der Wees – kostuum
  • Hella van der Eerden – Nederlands
  • Inge Raadgever – kunstgeschiedenis
  • Jelle van der Holst – lichtdocent
  • Joris van Veldhoven – maquette techniek
  • Jort van de Jagt – fotografie
  • Maarten Besseling – stagemanagament
  • Margreeth Eringa – digitale werkvormen / crossmediale communicatie
  • Milou Brockhus – theateroriëntatie
  • Patrick Maijer – Engels
  • Roy Schrauwen – rekenvaardigheid
  • Saskia Meulendijks – begeleiding portfolio
  • Tessel Schmidt – video

Gasten/regisseurs studieloopbaan coaches (SLC)

  • Peter Eversteijn – regie voorstelling Tekst
  • Peer van de Berg – regie voorstelling Maken
  • Milone Reigman – regie Engelstalige voorstelling
  • Gabby Bakker – spel, regie muziektheatervoorstelling excellentiejaar
  • Wieke ten Cate – regie eindexamenvoorstelling

Docenten Technicus

  • Alexander de Vree – theatermaken
  • Chris Hecker – teamwork
  • David van der Wees – materiaal en gereedschap/ decortechniek
  • Esther Viersen – maquette techniek en ontwerpen
  • Hella van der Eerden – Nederlands
  • Jelle van der Holst – lichtdocent / BMT
  • Jort van de Jagt – fotografie
  • Maarten Besseling – hoofddocent/ geluid/ stagemanagement
  • Margreeth Eringa – digitale werkvormen
  • Milou Brockhus – theateroriëntatie
  • Patrick Maijer – Engels
  • Roy Schrauwen – rekenvaardigheid / podiumtechniek/ digitale werkvormen (vectorworks)
  • Tessel Schmidt – beeldtechniek
  • Tom Stiegelis – digitale werkvormen (vectorworks)

Gasten/regisseurs studieloopbaan coaches (SLC)

  • Jeroen Kriek – regie periode 1
  • Peter Eversteijn – regie voorstelling Tekst
  • Peer van de Berg – regie voorstelling Maken
  • Milone Reigman – regie Engelstalige voorstelling
  • Gabby Bakker – spel, regie muziektheatervoorstelling excellentiejaar
  • Wieke ten Cate – regie eindexamenvoorstelling

Medewerkersteam de MBO Theaterschool

Debbie van Dishoeck – adjunct-directeur
Benno Vogt – coördinator
Romy la Rivière – medewerker
Vivian van der Wulp – stagecoördinator
Anouk Wognum – productieleider