Docenten

Docententeam

Alle docenten van de MBO Theaterschool zijn naast hun docentschap actief in de theaterwereld, bijvoorbeeld als acteur, licht-, kostuum- of decorontwerper. Ook worden er elk cursusjaar vakken begeleid door gastdocenten met veel praktijkervaring. Neem alvast een kijkje bij de opleiding van je keuze voor een eerste kennismaking met je toekomstige docenten van de opleidingen Artiest (Drama & Musical), Theatervormgever (Mediavormgever Art & Design) en Theatertechniek (Podium – evenementtechnicus, Podium & Rigging).  

Docenten Artiest

  • Agnes Philipsen – beweging/dans
  • Alexander de Vree – hoofddocent
  • Annette Lecomte – teamwork 
  • Cormac Burmania – spel
  • Dirk Vreeswijk – teamwork 
  • Erwin Dörr – beweging
  • Jacqueline Boot – spel en SLC
  • Jacqueline Janssen – zang/stem en SLC
  • Jiska de Wit – spel en SLC
  • Justine Bots – stem
  • Leonie van Essen – beweging/dans
  • Marijke Lips – beweging/dans en SLC
  • Martine van Leengoed-  beweging/dans
  • Milou Brockhus – theateroriëntatie
  • Nicolette van Middelkoop-Schaper – Nederlands
  • Patrick Maijer – Engels
  • Peer van den Berg-  spel en SLC
  • Pepijn Smit – spel en SLC
  • Ragnhild Rikkelman – spel
  • Robert Baarda – spel em trainingsacteren
  • Roxane Hofman – zang/stem
  • Roy Schrauwen – rekenvaardigheid

Gasten/regisseurs SLC

  • Jeroen Kriek – regie periode 1
  • Sanne den Hartogh – spel
  • Olaf Pieters – spel
  • Gabby Bakker – spel
  • Thijs Maas – maakproject en filosofie
  • Wieke ten Cate – regie eindexamenvoorstelling
  • Daniel van Klaveren – regie eindexamenvoorstelling
  • Milone Reigman – regie periode 2
  • Jannet van Lange – theateroriëntatie en dramaturgie

Docenten Theatervormgever

  • Anne Marie Fok – tekenen en schilderen/ begeleiding ontwerpen bij producties
  • Caja Labordus – grime
  • Dorine van IJsseldijk – kostuum/ begeleiding ontwerpen bij producties/ SLC
  • Dirk Sonneveld – mediavormgeving en maquettetechniek
  • Esther Viersen – hoofddocent / decor/ begeleiding ontwerpen bij producties/ SLB
  • Esther Namysl – van der Wees – kostuum
  • Saskia Meulendijks – begeleiding portfolio
  • Jort van de Jagt – fotografie
  • Thomas Hengeveld – materiaal en gereedschap en decortechniek
  • Inge Raadgever – kunstgeschiedenis
  • Nicolette van Middelkoop-Schaper – Nederlands
  • Pepijn Smit – theatermaken
  • Roy Schrauwen – rekenvaardigheid
  • Annette Lecomte – teamwork
  • Cormac Burmania – theateroriëntatie
  • Dirk Vreeswijk – teamwork
  • Patrick Maijer – Engels
  • Jelle van der Holst – lichtdocent

Gastdocenten en studieloopbaan coaches (SLC)

  • Jeroen Kriek – regie periode 1
  • Thijs Maas – maakproject en filosofie
  • Wieke ten Cate – regie eindexamenvoorstelling
  • Daniel van Klaveren – regie eindexamenvoorstelling
  • Milone Reigman – regie periode 2

Docenten Theatertechniek

  • Maarten Besseling – hoofddocent/ geluid/ stagemanagement
  • Thomas Hengeveld – materiaal en gereedschap/ decortechniek
  • Dirk Sonneveld – digitale werkvormen
  • Nicolette van Middelkoop-Schaper – Nederlands
  • Roy Schrauwen – rekenvaardigheid en podiumtechniek
  • Annette Lecomte – teamwork
  • Cormac Burmania – theateroriëntatie
  • Dirk Vreeswijk – teamwork
  • Margreeth Eringa – digitale werkvormen 
  • Pepijn Smit – theatermaken
  • Tessel Schmidt – beeldtechniek
  • Esther Viersen – maquette techniek en ontwerpen
  • Jort van de Jagt – fotografie
  • Patrick Maijer – Engels
  • Jelle van der Holst – lichtdocent

Gastdocenten en studieloopbaan coaches (SLC)

  • Jeroen Kriek – regie periode 1
  • Thijs Maas – maakproject en filosofie
  • Wieke ten Cate – regie eindexamenvoorstelling
  • Daniel van Klaveren – regie eindexamenvoorstelling
  • Milone Reigman – regie periode 2

Medewerkersteam de MBO Theaterschool

Debbie van Dishoeck – adjunctdirecteur 
Benno Vogt – coördinator
Romy la Rivière – medewerker
Vivian van der Wulp – stagecoördinator
Anouk Wognum – productieleider